Happy stay villa, Grand'Anse Praslin, Сейшели
Апартамент, Grand'Anse Praslin, Сейшели

Happy stay villa

Happy stay villa предлага градина и съоръжения за барбекю.

8,0Много добър · 83 отзиваGrand'Anse Praslin, Сейшели1,4 km от центъра на Grand'Anse Praslin
  • Побира до 4 души
  • Външен басейн
  • Безплатен паркинг
  • Безплатен WiFi
01 / 08
Happy stay villa, Grand'Anse Praslin, Сейшели – снимка 3

Добре дошли

Happy stay villa

Happy stay villa предлага градина и съоръжения за барбекю. Намира се в Grand'Anse Praslin, на 5,2 км от природен резерват Vallee de Mai, на 11 км от музея Praslin и на 11 км от Fond Ferdinand. Предлага изглед към градината и вътрешния двор и е на 400 метра от плажа Grand Anse Praslin. На разположение на гостите има тераса за слънчеви бани, безплатен WiFi и безплатен частен паркинг.

Някои помещения за настаняване в апартаментния комплекс имат самостоятелен вход и са оборудвани с гардероб и градинска мебел. Някои помещения за настаняване са оборудвани с климатик, телевизор с плосък екран, пералня и електрическа кана, както и с напълно оборудвана кухня. Всички апартаменти разполагат със собствена баня.

В допълнение към открития басейн, апартаментът разполага и с детски басейн.

Художествената галерия и студиото на Рита е на 12 км от Happy Остани във вилата. Летище Praslin Island е на 2 километра.

  • Топ местоположение: Висока оценка от отседнали наскоро гости (8.3)
  • Безплатен частен паркинг, наличен на място
Настаняване
От 14:00 до 19:00
Напускане
От 06:00 до 10:00

Ваш домакин: Mr. Dennis Etheve

Настаняване

Стаи и апартаменти

Happy stay villa предлага 4 вида стаи, от които да избирате.

Апартамент с 1 спалня в Happy stay villa

Апартамент с 1 спалня

  • 1 екстра голямо двойно легло
  • За 2 души
  • 50 m²
  • Собствена баня

Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment includes a kitchen, 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace with garden views, this apartment also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.

  • Душ
  • Кухня
  • Сейф
  • Перална машина
  • Tоалетна
  • Диван
  • +20 още
Вила с 2 спални в Happy stay villa

Вила с 2 спални

  • 1 екстра голямо двойно легло, 1 екстра голямо двойно легло
  • За 4 души
  • 125 m²
  • Собствена баня

Featuring a private entrance, this air-conditioned villa is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a terrace with garden views, this villa also offers a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.

  • Душ
  • Кухня
  • Сейф
  • Перална машина
  • Tоалетна
  • Диван
  • +20 още
Делукс апартамент с 1 спалня в Happy stay villa

Делукс апартамент с 1 спалня

  • 1 голямо двойно легло
  • За 2 души
  • Собствена баня

This air-conditioned apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. In the fully equipped kitchen, guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and an electric kettle. The apartment provides a seating area, a wardrobe, a safe deposit box, a sofa, as well as a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.

  • Душ
  • Кухня
  • Сейф
  • Tоалетна
  • Диван
  • Кът за сядане
  • +8 още
Студио в Happy stay villa

Студио

  • 1 двойно легло
  • За 2 души
  • Собствена баня

In the well-fitted kitchenette, guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and an electric kettle. The studio features air conditioning and a seating area, as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 1 bed.

  • Душ
  • Сейф
  • Tоалетна
  • Кът за сядане
  • Хладилник
  • Удобства за гладене
  • +6 още

Удобства

Всичко необходимо

Внимателно подбрани удобства за комфортен и безгрижен престой.

  • Външен басейн
  • Безплатен WiFi
  • Семейни стаи
  • Безплатен паркинг

Всички удобства

Паркинг

Безплатен частен паркинг е достъпен на място (резервация не е необходима).

Интернет

WiFi интернет е наличен в целия хотел и е без заплащане.

Кухня

  • Кухненски принадлежности
  • Електрическа кана
  • Микровълнова фурна
  • Хладилник

Баня

  • Тоалетна хартия
  • Собствена баня
  • Tоалетна
  • Душ

Дневна

  • Кът за сядане

Медия и технологии

  • Телевизор с плосък екран

Удобства в стаите

  • Сушилня за дрехи
  • Удобства за гладене

Двор/градина

  • Тераса за слънчеви бани
  • Барбекю
  • Тераса
  • Градина

Външен басейн

Безплатно!

  • За всички възрасти

Уелнес

  • Детски басейн
  • Плажни чадъри
  • Шезлонги

Транспорт

  • Превоз(Допълнителна такса)
  • Коли под наем

Разни

  • Климатик
  • Семейни стаи

Безопасност и сигурност

  • Пожарогасители
  • Аларма за дим
  • Сейф

Вашата почивка ви очаква

Чувствайте се като у дома си

Отпуснете се в уют и открийте красотата на Grand'Anse Praslin.

Проверете наличността

Местоположение

Как да ни намерите

Двойките харесват местоположението – те му дават оценка от 8.4 за пътуване за двама.

Адрес

St Joseph, praslin Apartment, Grand'Anse Praslin, Сейшели

Разстояние

1,4 км от Grand'Anse Praslin

Настаняване от 14:00 до 19:00

Напускане от 06:00 до 10:00

Наблизо

Какво има наоколо

  • Резерват Валей де Май5,2 km
  • Музей Праслен6,8 km
  • playing field7,7 km

Ресторанти и кафенета

  • РесторантDhevatar640 m
  • РесторантРесторант Paradisier690 m
  • РесторантLa Paradaiser690 m

Плажове в квартала

  • Плаж Гранд Анс Праслен370 m
  • Плаж Анс Посешън4,8 km
  • Плаж Anse Pasquiere4,8 km
  • Плаж Анс Такамака5,2 km
  • Плаж Анс Буден5,6 km

Най-близки летища

  • Летище Праслен Айлънд1,6 km
  • Международно летище Сейшели43 km

Най-кратки ориентировъчни разстояния пеша или с автомобил. Реалните разстояния може да се различават.

Полезно да знаете

Правила на мястото

Happy stay villa: правила и практическа информация за вашия престой.

Настаняване

От 14:00 до 19:00

Ще трябва да информирате мястото за настаняване предварително кога пристигате

Напускане

От 6:00 до 10:00

Деца и легла

Политики за деца

Допускат се деца на всякаква възраст.

Политики за бебешки креватчета и допълнителни легла

0 - 2 години

Бебешко креватче при заявка: Безплатно

Възрастен

(18+ години)

Допълнително легло при заявка: € 35 за човек, на нощувка

Цените за креватчета и допълнителни легла не са включени в общата цена и трябва да се платят отделно по време на престоя.

Всички креватчета и допълнителни легла зависят от наличността.

Без ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Партита

Партита/събития не са разрешени

Домашни любимци

Домашни любимци са забранени.

Приемани начини на плащане
  • Visa
  • Mastercard
  • Пари в брой
Говорими езици

английски и френски

Допълнителна информация

  • Моля, уведомете предварително Happy stay villa за очаквания час на пристигането ви.
  • В това място за настаняване не могат да се провеждат момински или ергенски партита и други подобни празненства.

ЧЗВ

Често задавани въпроси

Всичко, което бихте искали да знаете за престоя в Happy stay villa.

Каква закуска предлага Happy stay villa?+

Не е посочена информация за закуската на Happy stay villa. Моля, уточнете директно с мястото за настаняване.

Какви видове стаи предлага Happy stay villa?+

Happy stay villa предлага следните видове стаи: Апартамент с 1 спалня; Вила с 2 спални; Делукс апартамент с 1 спалня; Студио.

Колко гости може да приеме Happy stay villa?+

Най-големият вид стая на Happy stay villa побира до 4 гости.

Какви са часовете за настаняване и напускане на Happy stay villa?+

Настаняване: От 14:00 до 19:00. Напускане: От 06:00 до 10:00.

Разполага ли Happy stay villa с паркинг?+

Безплатен частен паркинг е достъпен на място (резервация не е необходима).

Предлага ли Happy stay villa Wi-Fi?+

WiFi интернет е наличен в целия хотел и е без заплащане.

Допуска ли Happy stay villa домашни любимци?+

Домашни любимци са забранени.

Колко струва престоят в Happy stay villa?+

Цените на Happy stay villa зависят от датите и избраната стая. Актуалните цени ще намерите в обявата по-горе.

Има ли Happy stay villa собствен ресторант?+

Happy stay villa не посочва собствен ресторант. В района на Grand'Anse Praslin може да намерите места за хранене наблизо.

Какви удобства предлага Happy stay villa?+

Happy stay villa предлага: външен басейн, безплатен паркинг, тераса за слънчеви бани и тераса.

На какво разстояние е Happy stay villa от центъра на Grand'Anse Praslin?+

Happy stay villa се намира на 1,4 км от Grand'Anse Praslin.

Какви езици говори персоналът на Happy stay villa?+

Персоналът на Happy stay villa говори: английски и френски.

Отзиви от гости

Какво казват нашите гости

8,0

Въз основа на 83 отзива от гости

Персонал
9,1 от 10
Удобства
7,9 от 10
Чистота
8,3 от 10
Комфорт
8,3 от 10
Съотношение цена/качество
8,0 от 10
Разположение
8,3 от 10
Безплатен WiFi
10,0 от 10

“Nice - It’s absolutely fantastic! The environment is lovely, the building is beautiful, and there’s a swimming pool. It’s close to the beach,also a convenience store nearby, and not far from the town either. The service is excellent—warm and attentive. can cook, and the hotel is spotlessly clean. I love it.”

C
ChenyuКитай
Самостоятелно пътуващ · март 2026 г.

“Rooms are clean, Peaceful Place, Nearby there is a supermarket. Car parking facility. Thank you Ishar & Kannan”

N
NithiКатар
Двойка · февруари 2026 г.

“Recommended!!!”

M
MarieЧехия
Двойка · април 2025 г.

“I just wanted to take a moment to say how amazing our stay has been at this hotel. Everything has been exceptional! The staff was incredibly welcoming and attentive, and this is all thanks to kannan, the man who made it so wonderful. They even treated us to a delicious free seafood dinner, which was a wonderful surprise! The rooms are very comfortable, and the location is absolutely beautiful. I highly recommend this hotel to anyone looking for a great experience. Thank you, Kannan, for making our stay so memorable!”

E
EhudИзраел
Двойка · април 2025 г.

“Thanks for a comfortable stay to Dennis and his assistants! Everything you need for a vacation is there! The friendly owner of the apartment is always ready to help. It was especially nice for the wonderful dinner organized by Dennis. There is a good grocery store within walking distance!”

A
AlexanderКиргизстан
Група приятели · януари 2025 г.

“recommended place to stay for those who want to spend a quiet and relaxing time in Praslin.”

A
AkikoЯпония
Двойка · август 2026 г.

“I really liked all the cooking facilities, fridge, bathroom and overall ambience”

A
ArkoprovaИндия
Самостоятелно пътуващ · октомври 2025 г.

“Fantastic accommodation and lovely staff.”

R
RussellОбединеното кралство
Самостоятелно пътуващ · август 2025 г.

Вашето пътешествие започва тук

Започнете своя престой

Усетете чара на Happy stay villa. Осигурете си най-добрата цена и се насладете на незабравим престой.

Резервирайте сега

Гарантирано най-добра цена